Ta strona służy jedynie celom prezentacyjnym, prosimy nie dokonywać płatności.Panel użytkownika
Zaloguj się danymi z forum.
Konto nie jest wymagane.
Użytkownik:
Hasło:
Usługi
DeathRun
Surf+BF2
Call Of Duty
Speed Painting

Rezerwacja nicku COD

Wyślij SMS o treści AP.SLOTEK na numer 73068
(koszt 3,69 PLN brutto).
Wyślij SMS o treści AP.MINIVIP na numer 76068
(koszt 7,38 PLN brutto).
Wyślij SMS o treści AP.VIPCS na numer 91058
(koszt 12,30 PLN brutto).


Opis usługi Rezerwacja nicku
na serwerze COD

  • Rezerwacja nicku nie pozwala wejść na Twój nick bez wpisania hasła. To znaczy, że nikt już nie będzie mógł sie pod Ciebie podszywać, psuć Twoich statów i reputacji na serwerze! Zalecana jest jak najszybsza rezerwacja nicku.

Pomoc

#1 "Nie możesz wejść na ten serwer" ("You have no entry to this server")
» Błąd "Nie możesz wejść na ten serwer..." ("You have no entry to this server...") jest spowodowany niewpisaniem hasła założonego na nick lub zrobieniem tego w niepoprawny sposób. Prawidłowa komenda służąca do wpisania hasła w konsoli to:
#2 Muszę wpisywać hasło za każdym razem!
» To oznacza, że twój plik konfiguracyjny (config.cfg lub userconfig.cfg) posiada atrybut "Tylko do odczytu". W takim wypadku możesz po prostu odznaczyć tą opcję lub dodać komendę z hasłem (patrz #1) do któregoś z plików konfiguracyjnych gry.
#3 Kiedy usługa zostanie dodana na serwerze?
» Wszystkie usługi w sklepiku dodawane są automatycznie od razu po zakupie. Następnie serwer musi przeładować plik z użytkownikami, co następuje w czasie zmiany mapy - czyli maksymalnie (zwykle dużo krócej) to najczęściej 20 minut (zależy od ustawień konkretnego serwera).
#4 Zapomniałem hasła. / Ktoś poznał moje hasło!
» Jest możliwość przypomnienia lub zmiany hasła, po potwierdzeniu własności danej usługi (wystarczy być zalogowanym podczas zakupu lub wpisać numer GG). W takich wypadkach prosimy o Kontakt.
#5 Chce najpierw przetestować usługę lub kupić na niestandardową ilość dni. / Zapłacić przelewem.
» To bardzo proste - wystarczy się zalogować i doładować portfel (SMSem lub przelewem). Formularz umożliwi zakup już od jednego dnia.
Nie znalazłeś tutaj rozwiązania swojego problemu?
» Prosimy o opisanie problemu (koniecznie podaj nick i serwer, którego on dotyczy) przez wybraną przez Ciebie formę kontaktu.


© Copyright by 3DR.pl
® Powered by DiKey Shop