Serwery CS 1.6 -  DeathRun.pl
Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - Wersja do druku

+- Serwery CS 1.6 - DeathRun.pl (http://deathrun.pl)
+-- Dział: Archiwum|Kosz (/forum-Archiwum-Kosz--24)
+--- Dział: Archiwum (/forum-Archiwum--25)
+--- Wątek: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM (/temat-Konkurs-film-reklama-sieci-do-wygrania-STEAM--4986)

Strony: 1 2


Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - bobok - 11-11-2011 13:53

Jako, że dawno nie było żadnego konkursy to postanowiem taki zorganizować :)

Zasady są dość proste, ale trzeba ich przestrzegać, aby wziąć udział w konkursie. Nagrywacie, obrabiacie i wrzucacie na YT.

Zasady:

  1. Minimalna długość filmu to 2:30 min
  2. Maksymalna długość to 10 min
  3. Film musi być wrzucony na youtube i link z autorem podany w założonym temacie
  4. Na filmiku musi znajdować się kilka scen z minimum 3 serwerów, jeśli będzie obcy serwer film zostanie odrzucony
  5. Na filmie musi pojawić się przynajmniej 3 razy adres forum, dodatkowo adresy serwerów np w planszy końcowej i w opisie filmu
  6. Zgłoszenia są przyjmowane do 9 grudnia 2011
  7. Zastrzegam sobie możliwość zmian (kosmetycznych, nagroda forumowiczów na pewno zostanie rozdana)



A teraz najważniejsze :) Będą dwa rodzaje nagród administracji i forumowiczów

Nagrody:

Nagroda forumowiczów
Counter-Strike: Condition Zero (Zawiera 2 produkty: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero)

Wybrana w ankiecie z pośród zgłoszonych filmów (ta nagroda na pewno zostanie rozdana). Filmy są zgłaszane do 9 grudnia. Rozstrzygnięcie jest 12 grudnia. Ankieta będzie trwać dwa dni (weekend)


Nagroda administracji:

1. Miejsce Counter-Strike Complete (Zawiera 6 produktów: Counter-Strike, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Ricochet, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source)
2. Admin na wybranym serwerze na 2 miesiące (nie na DR, bo tam jest już ich pełno :))
3. Vip na wybranym serwerze na 2 miesiące

Tutaj nagrody, jeżeli poziom będzie słaby nie zostaną przyznane



P.S.
Tu wrzucam filmik, który wygrał ostatnio

Odtwórz

Mam nadzieję, że Wasze będą lepsze i oczywiście życzę powodzenia :)


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - MajoR.^ - 21-11-2011 23:46

Witam podjąłem się tego zadania i oto jest filmik ; ) zbyt oryginalny to on nie jest ale myślę że się nada ;p


Odtwórz



RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - oDsTobiasz - 22-11-2011 21:21

Może ten film nie jest taki wybajerowany jak w tamtym konkursie ale się bardzo starałem ;P

Odtwórz

PS.Film oglądaj w full HD 1080 p :P


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - Blablus - 02-12-2011 19:25

Taki Filmik zmajstrowałem :P

Odtwórz

:P


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - bobok - 09-12-2011 19:13

Lista zgłoszonych filmów zamknięta. Z racji tego, że nie było dużego zaangażowania użytkowników nagroda administracji nie zostanie rozdana (zatrzymam ją dla siebie :D).

Dołączona została ankieta z pytaniem kto ma wygrać. Głosowanie trwa 3 dni.
Nagroda to Counter-Strike: Condition Zero (Zawiera 2 produkty: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero)


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - D' JOK - 09-12-2011 20:52

oDs!....


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - TomQ98 - 10-12-2011 00:14

Wg mnie oDs, bo chociaż jakość nie była najlepsza to pokazał chyba najciekawszy filmik z wszystkich


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - endriu - 11-12-2011 15:15

Zdecydowanie oDs ponieważ pokazał wszystkie serwery i zrobił to w ciekawy sposób ;p


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - MowMiTato^_^ - 11-12-2011 21:03

major rzadzi!!


RE: Konkurs - film, reklama sieci - do wygrania STEAM - PaineQ - 11-12-2011 22:00

oDs najlepsze sceny zrobił... na Blablusa filmiku tylko zniechęca do surfa bo widać że tam sami kamperzy... a MajoR również się postarał ale najbardziej spodobał mi się oDs